Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Szkolenie "Przedszkole - nowe wyzwania" już w marcu 2014 r.

 Szkolenie przeznaczone jest dla osób fizycznych, JST, firm i organizacji pozarządowych, które:

 • przygotowują się do zmian związanych z systemem złotówkowym,
 • noszą się zamiarem założenia przedszkola lub punktu przedszkolnego,
 • chcą rozszerzyć dotychczasową działalność lub zmienić typ, rodzaj lub formę placówki,
 • będą dostosowywać działalność do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami.

 

Szkolenie prowadzić będą doświadczeni praktycy zajmujący się doradztwem
w zakresie zakładania i prowadzenia placówek wczesnej edukacji i opieki nad dziećmi oraz pozyskiwaniem na te cele dofinansowania z różnych źródeł.

Szkolenie obejmować będzie następującą tematykę:

 • proces tworzenia przedszkola i punktu przedszkolnego krok po kroku: koncepcja, lokal, terminy, wymogi, wyposażenie, personel, organizacja pracy, program,
 • najnowsze zmiany prawa oświatowego –  przedszkole niepubliczne a system „złotówkowy”,
 • rozwój placówki – dodatkowa działalność, rozbudowa, zmiana formy prawnej, grupa żłobkowa, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,
 • możliwe źródła dofinansowania, m.in. fundusze unijne 2014-2020.

 

Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych i wyciąg najważniejszych aktów prawnych.

 

Koszt szkolenia: 300 zł + VAT (zawiera przekąskę w przerwie kawowej).

Nr konta bankowego: 19 2130 0004 2001 0482 4405 0002.

Termin: 5 marca 2014r. , w godz. 10.00 – 15.00.

Miejsce: Warszawa, dokładny adres uczestnicy otrzymują po zarejestrowaniu.

Kontakt telefoniczny: 665 375 595.

Pobierz kartę zgłoszenia: karta_zapisu_PRZEDSZKOLE_2014

Prześlij kartę zgłoszenia: info@przedszkolezlobek.pl

 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional