Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Twój Żłobek, Twoje Przedszkole - Warszawa

Szanowni Państwo,

informujemy, że rejestracja na konferencję "Twój Żłobek, Twoje Przedszkole" w Warszawie została zamknięta. Wszystkim osobom, które zgłosiły się, serdecznie dziękujemy i zapraszamy w sobotę 14 maja 2011 na godzinę 9:00 do salonu firmy KOŁO, który mieści się w Warszawie przy ul. Wołoskiej 3 (budynek "Merkury").

 

Zapraszamy na konferencję

Twój Żłobek, Twoje Przedszkole

organizowanej przez Moje Bambino i Zegar Słoneczny!

Miejsce: Warszawa

Sanitec Koło Sp. z o.o.
Budynek "Merkury" ul. Wołoska 3,
02-675 Warszawa

Termin: 14 maja 2011

Godz: 9:30-13:50

Harmonogram konferencji

9:00-9:30

Rejestracja uczestników

9:30-9:45

Rozpoczęcie konferencji

9:45-10:45

Jak założyć przedszkole, żłobek i inne formy opieki nad małymi dziećmi /Monika Ebert, Zegar Słoneczny/

10:45-11:00

Dobre praktyki z Moje Bambino /Natalia Franczak, Moje Bambino/

11:00-11:45

Jak dobrze urządzić przestrzeń dla dzieci /Anna Kosk, Fundacja J. A. Komeńskiego/

11:45-12:00

LEO ENGLISH – język angielski w żłobku i przedszkolu /Anna Lesińska – Gazicka, Leonardo School/

12:00-12:30

Przerwa

12:30-12:40

Produkty wyposażenia łazienek w żłobku i przedszkolu firmy Sanitec Koło

12:40-13:25

Jak uzyskać środki na naszą działalność? /Piotr Czublun, Kancelaria Prawna Czublun Trębicki/

13:25-13:45

Odpowiedzi na pytania

13:45-13:50

Zakończenie konferencji« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional