Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Twój Żłobek, Twoje Przedszkole - Kraków

Dla połowy dzieci w Polsce brakuje miejsc w przedszkolach. Z tego powodu nasze społeczeństwo bezpowrotnie traci talenty, które nigdy się nie rozwiną, traci również możliwość pomocy wielu dzieciom, dla których przedszkole mogłoby być miejscem umożliwiającym lepszy życiowy start. Wprowadzone ostatnio przepisy, zachęcają do tworzenia nowych form wychowania przedszkolnego i opieki nad dziećmi do lat trzech. Jednak droga do własnego przedszkola i żłobka nadal bywa pełna zagadek.

 

I Ty możesz założyć żłobek i przedszkole

 • Czy warto inwestować w edukację najmłodszych?
 • Jak założyć przedszkole?
 • Jak zogranizować żłobek lub klub dziecięcy?
 • Jak dobrze urządzić przestrzeń dla dziecka?
 • Jak zdobyć na to pieniądze?

 

Jeśli nurtują Cię te pytania, weź udział w konferencji

Twój Żłobek, Twoje Przedszkole

organizowanej przez Moje Bambino i Zegar Słoneczny!

Miejsce:
Salon KOŁO Kraków
ul. Handlowców 13,
32-085 Modlniczka k/Krakowa

Termin: 4 czerwca 2011

Godz: 10:00-15:00

Harmonogram konferencji:

10:00-10:30

Rejestracja uczestników

10:30-10:45

Rozpoczęcie konferencji

10:45-11:45

Jak założyć przedszkole, żłobek oraz inne formy wczesnej edukacji /Monika Ebert, Zegar Słoneczny/

11:45-12:00

Dobre praktyki z Moje Bambino /Magdalena Białaczewska, Moje Bambino/

12:00-13:00

Jak dobrze urządzić przestrzeń dla dzieci /Anna Kosk, Fundacja J. A. Komeńskiego/

13:00-13:30

Przerwa

13:30-13:40

Produkty wyposażenia łazienek w żłobku i przedszkolu firmy Sanitec Koło /Adrian Burzyk, Sanitec KOŁO/

13:40-14:40

Jak pozyskać środki na naszą działalność? /Piotr Czublun, Kancelaria Prawna Czublun Trębicki/

14:40-14:55

Odpowiedzi na pytania

14:55-15:00

Zakończenie konferencji

 

 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional