Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Nowość w ofercie Moje Bambino - warsztaty szkoleniowe

Szkolenia poświęcone są tematyce:

 • „Dziecko mówi i wymawia. Co o rozwoju mowy nauczyciel wiedzieć powinien”

 • „Zaburzenia lękowe w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – Jak wspierać dziecko w ich przezwyciężaniu?”

 • „ESY-FLORESY – Stymulacja umiejętności grafomotorycznych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”

 • „Jak pracować z dzieckiem z wadą wymowy w przedszkolu?”

 •  „Zaburzenia mowy i języka u dzieci”

 • „Czy poradzę sobie w szkole? – Diagnoza gotowości szkolnej”

 • „Wielkie problemy małego człowieka – Jak wspierać dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w trudnych dla niego sytuacjach”

Szkolenia prowadzone będą przez autorów publikacji i pomocy dydaktycznych oraz wieloletnich praktyków w dziedzinie pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami prelegentów na stronie:

http://akademiabambino.pl/trenerzy

Liczymy, że bogata oferta i wartościowy program oferowanych przez nas szkoleń przyczyni się do poszerzenia kwalifikacji i wiedzy na omawiane tematy nie tylko nauczycieli i przedstawicieli sektora edukacji, ale również samych rodziców, zainteresowanych prawidłowym rozwojem ich dzieci.

 

Terminy najbliższych warsztatów:

17 maja 2014 r.  - „ESY-FLORESY – Stymulacja umiejętności grafomotorycznych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”

24 maja 2014 r. - „Dziecko mówi i wymawia. Co o rozwoju mowy nauczyciel wiedzieć powinien”

31 maja 2014 r. - „Zaburzenia lękowe w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – Jak wspierać dziecko w ich przezwyciężaniu?”

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem warsztatów oraz informacjami na temat aktualnych naborów: http://akademiabambino.pl/aktualnosci-warsztaty.« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional