Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Ogólnopolska konferencja warsztatowa dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych oraz przedszkoli

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, dyrektorów szkół i przedszkoli z całej Polski do udziału w ogólnopolskiej konferencji warsztatowej programu eTwinning, która odbędzie się w Warszawie (Hotel Boss, Warszawa, ul. Żwanowiecka 20) w dniach 16-17 maja 2014 r.

Program eTwinning – europejska współpraca szkół umożliwia szkołom i przedszkolom realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych ze szkołami z innych krajów. Celem konferencji będzie zaprezentowanie możliwości, zasad udziału i narzędzi wykorzystywanych w programie eTwinning.

Uczestnicy konferencji zapoznają się z najlepszymi projektami eTwinning, zrealizowanymi przez nauczycieli różnych przedmiotów. Poznają też zagadnienia bezpieczeństwa w Internecie, przestrzegania praw autorskich, a także Khan Academy.

Eksperci i goście podzielą się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów europejskich, przekażą wiedzę i podstawowe informacje na temat zasad udziału w programie eTwinning, poszukiwania partnera do współpracy, planowania pracy i realizacji projektu ze szkołą partnerską.

W drugim dniu konferencji uczestnicy wezmą udział w warsztatach komputerowych na temat narzędzi eTwinning służących do założenia i realizacji projektów, a także bezpłatnych aplikacji TIK przydatnych w pracy w szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z: programem konferencji (program w załączniku)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Opłacaone jest także wyżywienie i nocleg w Hotelu Boss oraz materiały konferencyjne.

Chętnych do wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie do dnia 14.05.2014 r. formularza zgłoszeniowego.

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli. Nie zwracane są koszty podróży. Pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres gwieckowska@frse.org.pl

 

źródło: www.kuratorium.lublin.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional