Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Ogólnopolska konferencja warsztatowa dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych oraz przedszkoli

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, dyrektorów szkół i przedszkoli z całej Polski do udziału w ogólnopolskiej konferencji warsztatowej programu eTwinning, która odbędzie się w Warszawie (Hotel Boss, Warszawa, ul. Żwanowiecka 20) w dniach 16-17 maja 2014 r.

Program eTwinning – europejska współpraca szkół umożliwia szkołom i przedszkolom realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych ze szkołami z innych krajów. Celem konferencji będzie zaprezentowanie możliwości, zasad udziału i narzędzi wykorzystywanych w programie eTwinning.

Uczestnicy konferencji zapoznają się z najlepszymi projektami eTwinning, zrealizowanymi przez nauczycieli różnych przedmiotów. Poznają też zagadnienia bezpieczeństwa w Internecie, przestrzegania praw autorskich, a także Khan Academy.

Eksperci i goście podzielą się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów europejskich, przekażą wiedzę i podstawowe informacje na temat zasad udziału w programie eTwinning, poszukiwania partnera do współpracy, planowania pracy i realizacji projektu ze szkołą partnerską.

W drugim dniu konferencji uczestnicy wezmą udział w warsztatach komputerowych na temat narzędzi eTwinning służących do założenia i realizacji projektów, a także bezpłatnych aplikacji TIK przydatnych w pracy w szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z: programem konferencji (program w załączniku)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Opłacaone jest także wyżywienie i nocleg w Hotelu Boss oraz materiały konferencyjne.

Chętnych do wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie do dnia 14.05.2014 r. formularza zgłoszeniowego.

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli. Nie zwracane są koszty podróży. Pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres gwieckowska@frse.org.pl

 

źródło: www.kuratorium.lublin.pl« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional