Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
23 lipca upływa termin składania zamówień na "Nasz elementarz".

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że 23 lipca (środa) br. o godzinie 12.00 zostanie zablokowana możliwość składania oraz aktualizacji zapotrzebowań na „Nasz elementarz”. Jest to niezbędne do przygotowania dla każdego województwa list dystrybucyjnych, zgodnie z którymi podręcznik zostanie dostarczony do szkół.

 

 

W związku z tym MEN zwraca się z uprzejmą prośbą do Dyrektorów szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia, o sprawdzenie poprawności danych o liczbie potrzebnych w Państwa szkole egzemplarzy „Naszego elementarza”, wykazanych przez Państwa w aplikacji. Przypominamy, że zgodnie z instrukcją należy wprowadzić liczbę wszystkich uczniów klasy pierwszej (sumę uczniów ze wszystkich oddziałów tej klasy). 

 

 

WAŻNE: Aplikacja automatycznie nie mnoży podanych przez Państwa wartości. Liczbę podręczników należy zwiększyć o dwa egzemplarze dla każdego oddziału klasy pierwszej. Otrzymają Państwo dokładnie taką liczbę egzemplarzy podręcznika, jaką wpisali Państwo w polu Liczba podręczników.

 

źródło: www.kuratorium.kielce.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional