Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Podsumowanie konkursu "Wygraj Salę Marzeń"

Mały uczeń w szkole - podsumowanie konkursu „Wygraj salę marzeń każdego Pierwszoklasisty, Rodzica i Nauczyciela”


Konkurs „Wygraj salę marzeń każdego Pierwszoklasisty, Rodzica i Nauczyciela” to już kolejna z inicjatyw podejmowanych przez Moje Bambino, na rzecz dobrej i skutecznej edukacji. Przedsięwzięcie miało na celu wsparcie placówek edukacyjnych w przygotowaniu się do przyjęcia 6-letniego ucznia, rozpoczynającego edukację szkolną. Nagrodą Główną w Konkursie były 3 kompleksowo wyposażone sale o wartości 10 000 PLN każda.


Konkurs „Wygraj salę marzeń każdego Pierwszoklasisty, Rodzica i Nauczyciela” cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród szkół. Na adres Organizatora napłynęło ponad pół tysiąca zgłoszeń z całej Polski.

Spośród nadesłanych prac konkursowych Kapituła Konkursu wyłoniła 3 Laureatów, którzy otrzymali Nagrody w postaci sali marzeń oraz wyróżnienie specjalne:


- Nagroda Główna – SALA MARZEŃ: Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu

- Nagroda Główna – SALA MARZEŃ: Publiczna Szkoła Podstawowa „Mieszki” w Łodzi

- Nagroda Główna – SALA MARZEŃ: Szkoła Podstawowa im. płk. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach

- Wyróżnienie Specjalne: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego w Łodzi


- Tego typu inicjatywy oceniam bardzo pozytywnie. Jest to nie tylko niepowtarzalna szansa na wzbogacenie placówki, ale przede wszystkim okazja do sprawienia radości dzieciom. Dla nauczyciela jest to niesamowita frajda, że mu się udało zrobić coś dobrego dla nich. Trzeba pamiętać, że to właśnie dzieci są w tym wszystkim najważniejsze.  zwierza się pani Katarzyna Prus, koordynatorka konkursu w Publicznej Sześcioletniej Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu, jednej z nagrodzonych w konkursie placówek.

 

http://www.mojebambino.pl/zdjecia/image/KLASA%208%20006.jpg

Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu przed (zdj. u góry) i po (zdj. na dole) przekazaniu nagrody w konkursie

http://www.mojebambino.pl/zdjecia/image/DSC02587b.jpg


Firma Moje Bambino bardzo aktywnie włącza się w proces przygotowania przestrzeni edukacyjnej, która ma na celu wsparcie wieloaspektowego procesu rozwoju dziecka. Edukacja zgodna z jego  potrzebami może być skuteczna i atrakcyjna w przestrzeni bezpiecznej i sprzyjającej współdziałaniu nauczyciela i ucznia. Przestrzeń ta powinna być również przyjazna i zbliżona do warunków, jakie dziecko zna i pamięta z przedszkola. Te założenia są podstawą wyboru wyposażenia w salach, które aranżujemy.

– Dzięki Moje Bambino dzieci, które przyjdą do nas we wrześniu nie przeżyją szoku towarzyszącemu zmianie ich dotychczasowego otoczenia. Nasza nowa sala marzeń przypominać im będzie salę przedszkolną, dzięki czemu będą się czuły bezpiecznie i komfortowo. Będzie tu bardzo podobnie, kolorowo i tak nowocześnie. – podkreśla pani Katarzyna Prus z PSP w Suszu.


Nasze meble posiadają certyfikaty, są bezpieczne i tworzą przyjemną strefę eksponowania i przechowywania pomocy i zabawek edukacyjnych. Stoliki i krzesła dobrane do wzrostu dzieci, zapewniają prawidłową postawę w czasie zajęć w strefie pracy przy stolikach. Strefa z dywanem umożliwia zabawę i relaks – ważne aspekty dla prawidłowego funkcjonowania dziecka. Moje Bambino oferuje również liczne pomoce dydaktyczne, które wspierają nauczyciela w pracy z małym uczniem.

- Obecnie dzieci mają raczej siedzący tryb życia, większość czasu spędzają przy komputerze i nie interesują ich tradycyjne klocki. Pomoce dydaktyczne Moje Bambino są bardzo interesujące, kolorowe i będą przemawiać do naszych dzieci, które obecnie są bardzo żądne nowości, bardzo szybko się męczą, nudzą. Zapewnienie im kolorowych i nowoczesnych pomocy na pewno zachęci je do zabawy i nauki. ocenia pani Renata Łaskarzewska, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach jednej z placówek nagrodzonych w konkursie.

 http://www.mojebambino.pl/zdjecia/image/DSC02647_WEB.jpg

Szkoła Podstawowa im. płk. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach przed (zdj. u góry) i po (zdj. na dole) przekazaniu nagrody w konkursie

 

http://www.mojebambino.pl/zdjecia/image/DSC02665_WEB(1).jpg


Kontynuacją działań na rzecz integracji małego ucznia w szkole jest najnowsza inicjatywa Moje Bambino: newsletter dydaktyczny pt. „Nauczycielskie drogowskazy. Poradnik dla nauczyciela pracującego z uczniem 6-letnim w klasie pierwszej”. Jest on odpowiedzią na potrzeby Nauczycieli zgłaszane podczas tegorocznego cyklu konferencyjnego. Poradnik będzie ukazywać się sukcesywnie co miesiąc i zawierać materiały zgodne z treścią programową w placówkach szkolnych.

Aby otrzymać newsletter wystarczy zapisać się do listy mailingowej na stronie www.mojebambino.pl
Informacje na temat bieżących inicjatyw marki publikowane są na stronie: www.mojebambino.pl oraz www.akademiabambino.pl.« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Wszystkie trzy zgody są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Moje Bambino Sp.  z  o.o. Sp. K. w celu realizacji usługi „Newsletter”.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z  dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z  Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • realizacji usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) r.o.d.o.;
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z  przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych narusza przepisy r.o.d.o. Skargę należy wnieść do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi „Newsletter”.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional