Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
"Integracja dla edukacji - jak pomóc dziecku osiągnąć sukces"

 

Zapraszamy

Dyrektorów, nauczycieli wychowania przedszkolnego

oraz edukacji wczesnoszkolnej

 

na bezpłatną konferencję pt.

 „Integracja dla edukacji - jak pomóc dziecku osiągnąć sukces.”

 

 

Adres konferencji: Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach, ul. Mikołaja Reja 67B

Termin konferencji: 14 listopada 2015 r.

Godzina rozpoczęcia: godz. 10.00

 

Korzyści z udziału w konferencji: 

·         Zdobycie merytorycznej wiedzy w obszarze pracy z małym dzieciem - uczniem.

·         Udział w prezentacji produktowej, nowych na rynku polskim, innowacyjnych rozwiązań dla edukacji.

·         Profesjonalne wsparcie ze strony konsultantów Moje Bambino.

·         Bogate materiały konferencyjne dla wszystkich uczestników.

·         Zaświadczenie udziału w konferencji.

·         Pakiety z materiałami dla uczestników konferencji.

 

Harmonogram:

10.00 - 10.30 – rejestracja Uczestników

10.30 - 10.35 – rozpoczęcie konferencji

10.35 - 11.20 – Matematyka dzieje się w rękach dziecka. Propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem metody NUMICON - Mirosława Matczak, WODN w Łodzi.

11.20 - 11.35 – przerwa

11.35 - 12.20 – Emocje małego ucznia - jak sobie z nimi radzić? Wsparcie rozwoju emocjonalnego 6-latka - Mirosława Matczak, WODN w Łodzi

12.20 - 12.30 – Zakończenie konferencji

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!  

Zgłoszenia na konferencję mogą być przesłane e-mailem: cen@cen.suwalki.pl lub pocztą tradycyjną, a także za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się poniżej. Można je składać także osobiście w sekretariacie Centrum. Osobą odpowiedzialną za organizację konferencji jest nauczyciel konsultant z Centrum: Pani Danuta Moroz (tel. 87 567 03 28) danuta.moroz@cen.suwalki.pl

 

 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.cen.suwalki.pl/index.php.« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional