Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konkurs dla Dyrektorów Szkół i Przedszkoli

Konkurs „Super Dyrektor Szkoły” i „Super Dyrektor Przedszkola" jest organizowany przez czasopisma „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola”, których wydawcą jest Wolters Kluwer – lider w informacji prawnej i profesjonalnej.

 

Konkurs ma charakter innowacyjny. Jego celem jest wyłonienie i promowanie osób zarządzających placówkami oświatowymi, będących liderami w swoim środowisku. Szukamy dyrektorów łączących profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Osób, które budują szkołę, przedszkole jako uczącą się społeczność posiadającą wspólnie wypracowaną wizję i standardy pracy oraz tworzącą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia uczniów. Placówkę otwartą na środowisko, dbającą o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem.

 

Kandydatów można zgłosić poprzez stronę internetową www.superdyrektor.pl, gdzie zamieszczony został formularz zgłoszeniowy.

 

Zwycięzcę konkursu wybierze Kapituła niezależnych ekspertów. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali w trakcie XVI Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół, która odbędzie się w dniach 22–23 października 2014 r., a do udziału w której już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy. Nagrodą będzie prestiżowy tytuł Super Dyrektor w kategoriach Szkoły lub Przedszkola.

W związku z tym, że kandydatów do nagrody mogą zgłaszać również nauczyciele i uczniowie, rodzice oraz inne instytucje współpracujące ze szkołą, będziemy też wdzięczni za upowszechnienie informacji

 

Nagrodą będzie prestiżowy tytuł Super Dyrektor w kategorii Szkoły lubPrzedszkola.

 

Ponadto:

Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Szkoły otrzyma:

·                od firmy Funmedia – roczny kurs językowy FUNPAKIET, który składa się z 5 wybranych kursów z serii 123 (w celu obejrzenia wybranych kursów należy kliknąć jego nazwę na stronie: http://kursy123.pl/funpakiet).

Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Przedszkola otrzyma:

·                od firmy Funmedia – roczny kurs językowy dedykowany dla poziomu przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego (w celu obejrzenia kursu należy kliknąć jego nazwę na stronie: http://funjunior.pl/http://funenglish.pl).

 

Źródło: www.kuratorium.opole.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional