Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konkurs dla Dyrektorów Szkół i Przedszkoli

Konkurs „Super Dyrektor Szkoły” i „Super Dyrektor Przedszkola" jest organizowany przez czasopisma „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola”, których wydawcą jest Wolters Kluwer – lider w informacji prawnej i profesjonalnej.

 

Konkurs ma charakter innowacyjny. Jego celem jest wyłonienie i promowanie osób zarządzających placówkami oświatowymi, będących liderami w swoim środowisku. Szukamy dyrektorów łączących profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Osób, które budują szkołę, przedszkole jako uczącą się społeczność posiadającą wspólnie wypracowaną wizję i standardy pracy oraz tworzącą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia uczniów. Placówkę otwartą na środowisko, dbającą o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem.

 

Kandydatów można zgłosić poprzez stronę internetową www.superdyrektor.pl, gdzie zamieszczony został formularz zgłoszeniowy.

 

Zwycięzcę konkursu wybierze Kapituła niezależnych ekspertów. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali w trakcie XVI Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół, która odbędzie się w dniach 22–23 października 2014 r., a do udziału w której już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy. Nagrodą będzie prestiżowy tytuł Super Dyrektor w kategoriach Szkoły lub Przedszkola.

W związku z tym, że kandydatów do nagrody mogą zgłaszać również nauczyciele i uczniowie, rodzice oraz inne instytucje współpracujące ze szkołą, będziemy też wdzięczni za upowszechnienie informacji

 

Nagrodą będzie prestiżowy tytuł Super Dyrektor w kategorii Szkoły lubPrzedszkola.

 

Ponadto:

Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Szkoły otrzyma:

·                od firmy Funmedia – roczny kurs językowy FUNPAKIET, który składa się z 5 wybranych kursów z serii 123 (w celu obejrzenia wybranych kursów należy kliknąć jego nazwę na stronie: http://kursy123.pl/funpakiet).

Zwycięzca w kategorii Super Dyrektor Przedszkola otrzyma:

·                od firmy Funmedia – roczny kurs językowy dedykowany dla poziomu przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego (w celu obejrzenia kursu należy kliknąć jego nazwę na stronie: http://funjunior.pl/http://funenglish.pl).

 

Źródło: www.kuratorium.opole.pl« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional