Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Planowanie i organizacja pracy w roku szkolnym 2011/2012 w Poznaniu

Jeżeli chcą Państwo uzyskać konkretne odpowiedzi na pytania:

 • Jak przygotować plany nadzoru oraz zmodyfikować roczne plany pracy, programy profilaktyczne i wychowawcze z uwzględnieniem nowych wymagań MEN i KO na rok 2011/2012?
 • Jakie zapisy wprowadzić w dokumentacji przedszkola, aby w czasie kontroli w 100% wykazać przestrzeganie przepisów prawa w ramach działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej?
 • Jak uniknąć stresujących sytuacji i nie dać się zaskoczyć w czasie ewaluacji całościowej?
   


W trakcie przerwy firma Moje Bambino zaprasza na pokaz:

Zabawa i nauka z kształtami NUMICON

Specjalnie na życzenie klientów, na naszym stoisku będzie można zakupić:

 • NUMICON - pierwsze kroki. Zestaw indywidualny.
 • Diagnoza dziecka w wieku przedszkolnym NOWOŚĆ!

Dodatkowo, w trakcie konferencji będzie można wygrać zestaw kształtów NUMICON!

 

Zapraszamy na konferencję oraz warsztaty, w czasie których eksperci ds. kadry kierowniczej oświaty przeprowadzą Państwa przez wszystkie etapy planowania pracy w roku 2011/2012.

CEL SZKOLENIA:
Zapoznanie dyrektorów z wytycznymi odnośnie planowania i organizowania pracy w roku szkolnym 2011/2012.

UCZESTNICY:
Konferencja i warsztaty przygotowane z myślą o dyrektorach przedszkoli.

Więcej infromacji nt. konferencji: http://www.poznan.konferencja-przedszkola.pl/

 

 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional