Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
XX Targi Edukacyjne w Kielcach

Jubileuszowa dwudziesta edycja Targów Edukacyjnych EDUKACJA odbędzie się od 11 do 12 lutego 2015 roku w Targach Kielce. Ekspozycji towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny, poruszający kwestie dotyczące efektywnych metod nauczania, poprawy szkolnictwa oraz problematyki z zakresu wdrażania programów edukacyjnych.

Po raz pierwszy w czasie EDUKACJI odbędzie się Świętokrzyskie Forum Młodzieży. Będzie to spotkanie w gronie osób otwartych na dyskusję o pomysłach na życie zawodowe i społeczne, o sposobach na realizację pasji i marzeń, a także o kondycji fizycznej i psychicznej, niezbędnych do funkcjonowania we współczesnym świecie. Organizację Forum wspierają liczne instytucje i organizacje pozarządowe, dlatego też będzie miało ono szeroki wymiar.

Tradycją i bardzo mocnym punktem każdej edycji EDUKACJI jest wyjątkowo duża liczba branżowych, profesjonalnie przygotowanych wydarzeń towarzyszących wśród których na szczególną uwagę zasługują Ogólnopolskie Forum Dyrektorów czy też Forum Kuratorów. Oprócz tych wydarzeń EDUKACJA to cały szereg konferencji, warsztatów, szkoleń licznie odwiedzanych przez nauczycieli, uczniów, wychowawców, dyrektorów, przedstawicieli samorządów. Spotkanie organizowane jest przez Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Targi Kielce.

 

Źródło: www.scdn.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional