Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Nabór wniosków Projekt Systemowy 9.1.1 - woj. wielkopolskie

W związku realokacją przez Instytucję Pośredniczącą PO KL środków pomiędzy Priorytetami i Działaniami i wykorzystaniu tych środków na realizację Poddziałania 9.1.1, Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu rozszerzył listę oddziałów przedszkolnych, wymienionych załączniku nr 2 i 3 do Zasad przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym. Dnia 18.12.2014 r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej wyraziło zgodę na realizację projektów systemowych na terenie niżej wymienionych gmin wiejskich, w których poziom wskaźnika upowszechnienia edukacji przedszkolnej (dzieci 3-5) jest najniższy w województwie Wielkopolskim.

 

Powiat

Gmina

Powiat poznański

Czerwonak

Powiat gnieźnieński

Gniezno

Powiat ostrowski

Przygodzice

Powiat złotowski

Zakrzewo

Powiat kaliski

Brzeziny

Powiat kolski

Grzegorzew

Powiat kaliski

Blizanów

Powiat kaliski

Ceków-Kolonia

Powiat turecki

Władysławów

Powiat pleszewski

Chocz

 

Listę gmin opracowano na podstawie danych wygenerowanych z Systemu Informacji Oświatowej - stan na 30.09.2013 r.

 

Wniosek można złożyć w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu w terminie od dnia 19.01.2015 r. do 30.01.2015 r..

 

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z pracownikami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu pod numerem tel.: 61 846 38 85.

Załączniki

·      Załącznik 1 Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym

 

Źródło: www.efs.wup.poznan.pl

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

 

 • zapytań ogólnych dotyczących projektu,
 • pomagamy w wypełnieniu dokumentacji projektowej,
 • przyjeżdżamy do każdej placówkiSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Kierownik regionalny woj. wielkopolskie:

 

Anita Smolińska

tel.: 781 980 221

e-mail: a.smolinska@mojebambino.pl

 

Przedstawiciele handlowi:

 

Dawid Dzierla

Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 667 633 867

e-mail: d.dzierla@mojebambino.pl

 

Agata Szymczak

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 781 980 250

e-mail: agata.szymczak@mojebambino.pl

 

Monika Soboń

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 504 266 512

e-mail: m.sobon@mojebambino.pl

 

Osoby odpowiedzialne za projekt w biurze obsług klienta:

 

Katarzyna Górka

tel.: (42) 203 49 68

e-mail: k.gorka@mojebambino.pl« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional