Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
"Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty "EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI", Gdańsk - 9 - 10.03.2016

Serdecznie zapraszamy na stoisko Moje Bambino w trakcie ogólnopolskiej konferencji pt.

 

„Edukacja Przyszłości”

 

Data: 9 - 10 marzec 2016 r.

Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Plac Solidarności 1

 

Podczas konferencji zapraszamy na stoisko Moje Bambino, gdzie znajdą Państwo:

- NOWOŚĆ! Pomoce do terapii integracji sensorycznej

- pomoce dydaktyczne dedykowane edukacji matematycznej i przyrodniczej

- atrakcyjną aranżację (hity Moje Bambino)

- pokazy z wykorzystaniem Magicznego Dywanu (nowe gry i zabawy) oraz innowacyjnego systemu nauczania KFirst

- NOWOŚĆ! Mini siłownia dla najmłodszych

- informacje na temat wielkanocnego konkursu Moje Bambino

- bezpłatne pakiety Moje Bambino z materiałami promocyjnymi

 

Poniżej harmonogram konferencji:

11.00–12.00

Rejestracja uczestników

12.00–13.45

• Otwarcie konferencji i powitanie uczestników • Pieniedzy na oświatę, kulturę i sport więcej nie będzie. Co jest receptą na poprawę jakości? Dobre zarządzanie? Optymalizacja kosztów? Kontrola wydatków? – debata

13.45–14.15

Lunch

14.15–15.15

Tworzenie samorządowych centrów usług wspólnych - doświadczenia i problemy

 

• Tworzenie centrów usług wspólnych w samorządzie terytorialnym  •  Formy organizacyjno-prawne samorządowych centrów usług wspólnych i zasady ich tworzenia – doświadczenia

15.15–15.45

Przerwa kawowa

15.45–16.45

Edukacja Przyszłości - idee i wyzwania w samorządach

16.45–19.30

Przerwa organizacyjna

19.30–22.30

Bankiet i atrakcja wieczoru

   

 

Konferencja płatna. Więcej informacji na stronie organizatora www.oswiataprzyszlosci.pl« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional