Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Zapraszamy na bezpłatną ogólnopolską konferencję pt. Integracja dla edukacji. Łagodne przejście z przedszkola do szkoły. Rola nauczyciela w kształtowaniu wszechstronnego rozwoju dziecka.

Do kogo skierowana jest konferencja? 

- Do Dyrektorów i Nauczycieli Przedszkola
- Do Dyrektorów, Nauczycieli Klas 1-3, Nauczycieli świetlicy i Pedagogów

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
Nasza propozycja to wyjście naprzeciw aktualnym potrzebom branży edukacyjnej. Nowy cykl konferencji jest kontynuacją cyklu z ubiegłego roku pt. Przestrzeń edukacyjna dla dziecka w wieku od 6 do 10 lat. Jak ją tworzyć, by skutecznie wspierać proces edukacji, zgodnie z potrzebami małego ucznia.
W odpowiedzi na pozytywne przyjęcie konferencji przez Dyrektorów i Nauczycieli kontynuujemy inicjatywę, rozszerzając ją o nową tematykę, merytoryczną wiedzę, a także kolejne miasta Polski.

Konferencje odbędą się w następujących miastach:

- 5 maja 2015 r. - Wrocław
- 6 maja 2015 r. - Katowice
- 7 maja 2015 r. - Kraków
- 12 maja 2015 r. - Rzeszów
- 13 maja 2015 r. - Lublin 
- 14 maja 2015 r. - Warszawa
- 15 maja 2015 r. - Łódź 
- 19 maja 2015 r. - Poznań
- 20 maja 2015 r. - Bydgoszcz
- 21 maja 2015 r. - Gdańsk
- 22 maja 2015 r. - Olsztyn
- 25 maja 2015 r. - Szczecin
- 27 maja 2015 r. - Gorzów Wielkopolski

- 28 maja 2015 r. - Kielce

- 9 czerwca 2015 r. - Białystok

 

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie www.akademiabambino.pl:

- segment edukacji przedszkolnej: akademiabambino.pl/konferencje

- segment edukacji wczesnoszkolnej: akademiabambino.pl/konferencje

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional