Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Do 10 września należy składać korekty wniosków dotyczących rezerwy oświatowej

10 czerwca 2015 roku (w przypadku szkół i placówek) oraz 10 lipca br. (w przypadku kolegiów nauczycielskich oraz nauczycielskich kolegiów języków obcych) minął termin składania wniosków o dofinansowanie kosztów związanych z wypłatą odpraw dla nauczycieli zwalnianych w trybie art. 20 KN, a także nauczycieli przechodzących na emeryturę na podstawie art. 88 KN.

W przypadku zmiany liczby nauczycieli, którym wręczono wypowiedzenia, placówka jest zobowiązana przesłać korektę wniosku zawierającą aktualne dane dotyczące liczby nauczycieli oraz kwot wypłaconych odpraw, według stanu na 1 września. Termin przesłania korekty upływa 10 września br.

30 czerwca 2015 roku minął zaś termin składania wniosków o dodatkowe środki z subwencji oświatowej, przeznaczone na wyposażenie w sprzęt szkolny i pomoce dydaktyczne pomieszczeń do przeprowadzania egzaminów praktycznych potwierdzających kwalifikacje w szkołach rozpoczynających kształcenie w zawodach, w których szkoły te dotychczas nie prowadziły takiego kształcenia.

Jeśli jednak nie uruchomiono dodatkowych kierunków, wówczas konieczne jest złożenie do MEN korekty wniosku, według stanu na 1 września. Termin upływa 10 września br.

 

Źródło: www.serwis-edukacyjny.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional