Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
KONFERENCJA “Powszechne wychowanie dzieci w dwujęzyczności z językiem angielskim jako konieczny warunek rozwoju gospodarczego i społecznego regionu”

Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku oraz zespół twórców i koordynatorów Programu Powszechnej Dwujęzyczności zapraszają Państwa na bezpłatną konferencję pt. “Powszechne wychowanie dzieci w dwujęzyczności z językiem angielskim jako konieczny warunek rozwoju gospodarczego i społecznego regionu”.

Istotna część konferencji poświęcona będzie m.in. innowacyjnemu systemowi rozwiązania problemu tzw."języka obcego" w przedszkolu w związku z wprowadzeniem nowej podstawy programowej.

Program Powszechnej Dwujęzyczności wdrażany jest obecnie w kilkudziesięciu gminach i kilkuset placówkach edukacyjnych na terenie całego kraju. Umożliwia on w całkowicie naturalny sposób przyswajanie dwóch języków równolegle, by ten drugi język nie był językiem obcym.

Data wydarzenia: 17.11.2016

Godziny trwania: 10.00-14.30

Adres wydarzenia: Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, ul. Złota 4, 15 – 016 Białystok

Osoby zainteresowane  uczestnictwem w konferencji  prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Rejestracja jest równoznaczna z  potwierdzeniem udziału w konferencji.

Szczegółowych informacji udziela Wiktoria Blakicka pod numerem telefonu 509 698 758 lub mailowo, adres wiktoria.blakicka@cen.bialystok.edu.pl« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional