Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Mały Informatyk. Nauka programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej.

 

Zapraszamy Dyrektorów, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatną konferencję pt. Mały Informatyk. Nauka programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Multimedialna placówka w XXI wieku.

 

Data konferencji: 14 grudnia 2016 r.

Adres: Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, ul. Toruńska 55-57/7B

Szczegóły wydarzenia i rejestracja:

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza. Podczas sesji warsztatowej każdy uczestnik konferencji może wziąć udział w jednych, wybranych warsztatach. Ich wykaz znajduje się w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym.

 

Harmonogram:
14.30 – 15.00 – rejestracja, czas na oglądanie wystawy środków dydaktycznych

15.00 – 15.15 – rozpoczęcie

15.15 – 16.00 – Multimedialne wsparcie - programy edukacyjne intuicyjne i ciekawe. Urszula  Krakowska, ekspert Moje Bambino

16.00 – 17.00 –  Kształcenie informatyczne: kodowanie i programowanie jako kluczowe kompetencje w XXI wieku. Mirosława Matczak, konsultant WODN w Łodzi

17.00 – 17.15 – przerwa

17.15 – 18.45 – warsztaty do wyboru
 
I GRUPA - Logopedyczny program multimedialny „Bambikowe Logoprzygody” wsparciem w terapii i stymulowaniu rozwoju mowy i języka dziecka. Multimedia w nauczaniu: matematyka bez reszty. Metoda projektu.     

Urszula Krakowska, Moje Bambino *max. liczba uczestników: 50 osób
 
II GRUPA - Programowanie w języku Scottie Go!                 

Łukasz Chojnacki, Moje Bambino *max. liczba uczestników: 40 osób

 

Podczas wydarzenia Uczestnicy będą mogli odwiedzić stoisko Moje Bambino.

*Odwiedzający stoisko Moje Bambino będą mogli otrzymać bezpłatne materiały promocyjne z ofertą firmy.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional