Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencja pt. Let’s play mobile

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Termin: 28 luty (wtorek) 2017 r. w godz. 14.00-16.00

Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ul. Wólczańska 202

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są telefonicznie: (42) 636-81-83 lub 630-40-55 do dnia 22 lutego 2017r.

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwości wspierania dzieci w wychowaniu dwujęzyczności z wykorzystaniem technologii informacyjnych oraz aranżacji sal, pozwalających na atrakcyjny i efektywny sposób prowadzenia zajęć.

Harmonogram konferencji:

13.45 – 14.00 – Rejestracja uczestników

14.00 – 14.10 – Rozpoczęcie konferencji

14.10 – 15.10 – Wykorzystanie platformy edukacyjnej w procesie wychowania dzieci
                        w dwujęzyczności w zakresie języka angielskiego – Waldemar Miksa i Hubert
                        Giziewski -  Firma Yellow House English, oraz Claire Selby autorka
                        programu Powszechnej Dwujęzyczności

15.10 – 15.40 – Od kącika językowego do placówki dwujęzycznej. Wyposażenie i aranżacje
                        wnętrz przeznaczonych do wychowywania dzieci w dwujęzyczności
                        – Urszula Krakowska, specjalista ds. marketingu Firmy Moje Bambino

15.40 – 15.55 – Przykłady dobrych praktyk - Jak rozpoczynałyśmy pracę z Programem
                        Powszechnej Dwujęzyczności  - Agnieszka Gralak i Lidia Kowalska,
                        nauczycielki Przedszkola Miejskiego nr 99 w Łodzi

15.55 – 16.00 – Zakończenie konferencji« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional