Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencja Dziecięca matematyka

Termin: 23 luty (czwartek) 2017 r. w godz. 9.30-16.00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN, ul. Podchorążych 2, Kraków Aula im. W. Danka

Zapisy na konferencję prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie stronie organizatora: https://blizejprzedszkola.pl/zamow,konferencje

Program konferencji:

9.30 – Rozpoczęcie konferencji.

9:45 - 11.15 – Prof. Edyta Gruszczyk - Kolczyńska. Co trzeba kształtować w dziecięcym umyśle, aby dzieci były mądrzejsze, więcej wiedziały i umiały z matematyki? Jak należy postępować, aby dzieci odnosiły sukcesy w szkolnej edukacji i rozwjały swoje uzdolnienia matematyczne? 

11.15 - 11.45 – Przerwa.

11.45 - 13.15 – Ewa Zielińska. Orientacja przesztrzenna w edukacji dzieci. Rozwiązania metodyczne wspomagjące dzieci w kształtowaniu świadomości schematu własnego ciała, niewerbalnym porozumiewaniu się, rozwijania zdolności do rozpatrywania otoczenia z własnego punktu widzenia, z punktu widzenia drugiej osoby i w odniesienu do wybranego obiektu, orientowaniu się na kartce papieru z perspektywą posługiwania się planem i mapą.

13.15 - 14.00 – Dodatek. Ewa Zielińska. Diagnoza i obserwacja przedszkolaka - praktyczne rady. Zmiany w podstawie programowej - omówienie i pytanie.                       

16.00 – Zakończenie konferencji.

Podczas spotkania będzie możliwość odwiedzenia stoiska Moje Bambino z szeroką ofertą pomocy edukacyjnych dedykowanych nauczaniu matematyki, podstawom kodowania i programowania oraz nowych rozwiązań w edukacji.

Koszt uczestnictwa i więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie organizatora:

http://blizejprzedszkola.pl/dzieciecamatematyka?ref=MzExNA==

 

 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional