Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencja Dziecięca matematyka

Termin: 23 luty (czwartek) 2017 r. w godz. 9.30-16.00

Miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN, ul. Podchorążych 2, Kraków Aula im. W. Danka

Zapisy na konferencję prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie stronie organizatora: https://blizejprzedszkola.pl/zamow,konferencje

Program konferencji:

9.30 – Rozpoczęcie konferencji.

9:45 - 11.15 – Prof. Edyta Gruszczyk - Kolczyńska. Co trzeba kształtować w dziecięcym umyśle, aby dzieci były mądrzejsze, więcej wiedziały i umiały z matematyki? Jak należy postępować, aby dzieci odnosiły sukcesy w szkolnej edukacji i rozwjały swoje uzdolnienia matematyczne? 

11.15 - 11.45 – Przerwa.

11.45 - 13.15 – Ewa Zielińska. Orientacja przesztrzenna w edukacji dzieci. Rozwiązania metodyczne wspomagjące dzieci w kształtowaniu świadomości schematu własnego ciała, niewerbalnym porozumiewaniu się, rozwijania zdolności do rozpatrywania otoczenia z własnego punktu widzenia, z punktu widzenia drugiej osoby i w odniesienu do wybranego obiektu, orientowaniu się na kartce papieru z perspektywą posługiwania się planem i mapą.

13.15 - 14.00 – Dodatek. Ewa Zielińska. Diagnoza i obserwacja przedszkolaka - praktyczne rady. Zmiany w podstawie programowej - omówienie i pytanie.                       

16.00 – Zakończenie konferencji.

Podczas spotkania będzie możliwość odwiedzenia stoiska Moje Bambino z szeroką ofertą pomocy edukacyjnych dedykowanych nauczaniu matematyki, podstawom kodowania i programowania oraz nowych rozwiązań w edukacji.

Koszt uczestnictwa i więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie organizatora:

http://blizejprzedszkola.pl/dzieciecamatematyka?ref=MzExNA==

 

 « powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional