Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Maxi plansze - BEZPŁATNY warsztat promocyjny

Cele:

 • Zapoznanie z zasadami zdrowej rywalizacji;
 • Zapoznanie z konstrukcją i walorami gier wielkoformatowych;
 • Zabawy rozwijające słuch fonematyczny, stosunki przestrzenne oraz inteligencję wizualno - przestrzenną;
 • Tworzenie rozwiązań na dużym formacie;

Prowadzący: Anna Sowińska

Wieloletni nauczyciel dyplomowany edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, edukator, terapeuta zajęciowy i animator pedagogiki zabawy. W latach 90 – tych nauczyciel klas autorskich. Współzałożyciel i wieloletni prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej SNEP. Założyciel 14 przedszkoli z projektu Wieś przyjazna dzieciom i wieloletni dyrektor szkoły podstawowej. Autor programów, podręczników, pomocy edukacyjnych i materiałów około podręcznikowych. Laureat nagrody Werycho – Radziwiłowicz nadawanej przez Bliżej Przedszkola oraz Lidera w edukacji nadanej przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Autor Maxiplansz.

kontakt telefoniczny: 727 588 044 kontakt e-mailowy: anna.sowinska@alteredukacja.pl

Możliwość brania udziału po wcześniejszym zgłoszeniu e – mailowym i otrzymaniu potwierdzenia o zakwalifikowania się do grupy

Adresaci: studenci, nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, rodzice, opiekunowie zajęć dziennych zima w mieście, pracownicy świetlic środowiskowych

Miejsce szkolenia: Gabinet terapii pod skrzydłami Anny Sowińskiej ul. Milionowa 37 I p. w Łodzi

Data:    14.01.2016 (czwartek)                                                             

Czas trwania:   15:00 – 18:00

Metody i formy realizacji: pedagogika zabawy, ćwiczenia praktyczne, praca zbiorowa, grupowa, w parach.

Program:

 1. Zabawy językowe;
 2. Uważne słuchanie i wykonywanie poleceń według instrukcji; 
 3. Trening twórczego myślenia ­ tworzenie obrazów tematycznych;
 4. Ćwiczenia słownikowe rozwijające spójne wypowiedzi;
 5. Zabawy rytmiczno – muzyczne – aktywna praca z piosenką

Uczestnicy w ramach bezpłatnego warsztatu otrzymują:

 • Materiały szkoleniowe
 • Zaświadczenie udziału w warsztacie

Informacje dodatkowe:

 • Maksymalna liczba osób na warsztacie 20, minimalna 10 osób.
 • O zakwalifikowanie się na listę decyduje kolejność zgłoszenia.
 • Proszę o zabranie butów na zmianę


« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional