Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Indywidualizacja procesu nauczania... w Gdańsku

Już 12 kwietnia, w Gdańsku, odbędzie się bezpłatna konferencja dotycząca programu „Indywidualizacja procesu nauczania uczniów klas I–III szkół podstawowych”. Honorowy patronat nad konferencją objął Pomorski Kurator Oświaty, a jej organizatorami są EduPark – Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i uznane na rynku edukacyjnym firmy Young Digital Planet oraz Moje Bambino.


Propozycja uczestnictwa w konferencji jest skierowana do dyrektorów szkół podstawowych, nauczycieli klas I–III, a także do przedstawicieli samorządów terytorialnych oraz koordynatorów szkolnych zespołów nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Udział w konferencji ma na celu wprowadzenie uczestników we wszelkie kwestie konieczne do wdrożenia metod skutecznej, zindywidualizowanej pracy z uczniem. Obok wykładów teoretycznych przedstawione zostaną także praktyczne instrukcje dotyczące np. prawidłowego pisania wniosków uczestnictwa w programie. Dodatkowym atutem każdej konferencji są seminaria metodyczne prowadzone przez znane i cenione autorytety naukowe.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w spotkaniu, będą mogły skorzystać z oferty stoisk informacyjnych usytuowanych we foyer sali konferencyjnej. Będą one dedykowane poszczególnym rodzajom zajęć szkolnych, które placówki będą realizowały w ramach projektu.


Poniżej znajdą Państwo harmonogram wystąpień oraz wskazówki dotyczące zgłoszenia uczestnictwa w konferencji. Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.indywidualizacja.edu.pl

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia emailem na adres: d.lipinska@strefa.gda.pl
 

Pobierz harmonogram konferencji!« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional