Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
WARTSZAT Łatwe zadanie na TUPUTANIE, czyli wykorzystanie TUPUTANA do realizacji rozwijających zajęć edukacyjnych w przedszkolu i nie tylko.Kraków

Zapraszamy

NAUCZYCIELI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ

na bezpłatne warsztaty pt.

"Łatwe zadanie na TUPUTANIE, czyli wykorzystanie TUPUTANA do realizacji rozwijających zajęć edukacyjnych w przedszkolu i nie tylko."

 

Ekspert: Mariola Stryja - twórczyni nowatorskiej metody pracy z dziećmi z wykorzystaniem dywanu dydaktycznego TUPUTAN. Wieloletnia nauczycielka rytmiki, pedagog, autorka piosenek, zabaw integracyjnych  i rytmicznych oraz bajek muzycznych dla dzieci.

Współprowadzącą warsztat jest mgr Renata Onopiuk – doświadczony pedagog, nauczyciel dyplomowany wychowania przedszkolnego, arteterapeuta oraz dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli TUPUTAN.

 

Termin szkolenia:

10 maja 2018

Czas trwania:

godz. 8.30 - 9.45

Miejsce szkolenia:

WITEK Centrum hotelowo-konferencyjne, ul. Handlowców 14, Modlniczka

 

Cele ogólne:

-  zapoznanie z innowacyjną metodą,w której wykorzystuje się estetyczny i funkcjonalny dywan ułatwiający dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolny orientację w przestrzeni podczas nauki tańca.

- wskazanie,jak z TUPUTANEM realizować zagadnienia zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego.

Cele szczegółowe:

-praktyczne ćwiczenia na TUPUTANIE opracowane na podstawie doświadczeń zdobytych podczas wieloletniej pracy z dziećmi.

Program warsztatu:

1. Czym jest TUPUTAN – opis i  powstanie metody.

2. Zastosowanie dywanu edukacyjnego TUPUTAN w codziennej pracy z dziećmi.

3. Przykłady zabaw edukacyjnych na TUPUTANIE.

4. Przykłady układów tanecznych.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

Wstęp bezpłatny.

« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional