Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Nowy warsztat "Jak założyć żłobek, przedszkole lub inną formę wychowania przedszkolnego"

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich, którzy chcą prowadzić żłobek, przedszkole lub inną formę edukacji przedszkolnej – osoby fizyczne, samorządy terytorialne, firmy.

Szkolenie prowadzić będą doświadczeni praktycy zajmujący się na co dzień doradztwem w zakresie zakładania i prowadzenia placówek edukacyjnych najmłodszych, stale współpracujący z sejmową komisją oświaty, MEN, Głównym Inspektorem Sanitarnym. Firma Zegar Słoneczny od 5 lat prowadzi własne przedszkole w Zalesiu Górnym.


Szkolenie obejmować będzie następująca tematykę:

 • podstawy prawne, m. in. ustawa oświatowa, rozp. W sprawie inny form wychowania przedszkolnego, ust. O opiece nad dziećmi do lat, przepisy sanepid i ppoż,
 • proces tworzenia placówki dla dzieci – od pomysłu do realizacji krok po kroku (terminy, wymogi, wyposażenie, personel, itp.)
 • organizacja pracy
 • program rozwoju placówki
 • źródła finansowania (tj. dotacje celowe z budżetu gminy,  dofinansowanie ze środków unijnych)


Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów zawierający informacje niezbędne do założenia placówki edukacyjnej oraz wyciąg najważniejszych aktów prawnych.

Pobierz zaproszenie

 

Koszt szkolenia wynosi 300 zł netto.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 19 września 2012 r. w Warszawie.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: d.derendarz@mojebambino.pl, w temacie maila: Szkolenie 19 września.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional