Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Szkolenie - Wspieramy rozwój logicznego myślenia z Matematyką bez reszty. Zasoby edukacyjne na tablicę multimedialną

Zapraszamy do udziału w  szkoleniu -

Wspieramy rozwój logicznego myślenia z "Matematyką bez reszty". Zasoby edukacyjne na tablicę multimedialną".

Czas szkolenia:

4 h dydaktyczne (3 h zegarowe)

Miejsce szkolenia:

Wskazane przez Zamawiającego.

Cel szkolenia:

• Przekazanie Uczestnikom merytorycznej informacji oraz praktycznej wiedzy w obszarze korzystania z tablicy interaktywnej z wykorzystaniem programów multimedialnych.

• Wykonanie szeregu praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem m.in. produktów z oferty Moje Bambino tj. "Matematyka bez reszty" w wersji polskiej i angielskiej oraz "Metoda Projektu w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej" w języku polskim z elementami języka angielskiego.

• Aktywny udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej - warsztaty mają na celu zainspirowanie nauczycieli do efektownego włączania produktów multimedialnych w tok zajęć.

Forma warsztatu:

Warsztat „Matematyczni podróżnicy” prowadzony jest w formie interaktywnej gry. Grupa szkoleniowa licząca 20 osób zostaje podzielona na cztery 5-osobowe grupy. Każda grupa otrzymuje od prowadzącego swój plecak podróżnika oraz pierwsze materiały – karty pracy. Ich poprawne rozwiązanie pozwala na otwarcie kłódki, na którą zamknięty jest plecak. Po jego otwarciu grupy wykonują kolejne zadania, zgodnie z zamieszczoną w plecaku instrukcją – tzw. "Kartą Podróżnika". Zadaniem uczestników jest poprawne wykonanie zadań matematycznych, przyrodniczych oraz zadań z kodowania na tablicy interaktywnej oraz kartach pracy, dzięki czemu możliwe jest odkrycie kolejnych cyfr pozwalających na otwarcie skrzyni ze skarbami. Każda z grup otrzymuje Dyplom i dodatkowo małą niespodziankę. W warsztatach wykorzystano materiały z programu multimedialnego „Matematyka bez reszty” cz. I-III oraz wybranych kart pracy dołączonych do tego programu edukacyjnego.

Szczegóły na stronie:

https://www.mojebambino.pl/szkolenia-dla-nauczycieli/18824-szkolenie-wspieramy-rozwoj-logicznego-myslenia-z-matematyka-bez-reszty-zasoby-edukacyjne-na-tablice-multimedialna.html?search_query=szkolenia&results=8

Koszt uczestnictwa w warsztacie: 2699.00 zł.

« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional