Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Słuchowa PRO – Szkolenie I stopnia z audio-psycho-fonologii

Zapraszamy do udziału w szkoleniu  I stopnia z audio-psycho-fonologii.

 

Szkolenia z metody prof. A. Tomatisa:

Oprócz zaawansowania technologicznego i doskonałej ergonomii dodatkowym atutem systemu UWAGA SŁUCHOWA jest szeroki zakres wsparcia merytorycznego udzielanego użytkownikom. W trakcie szkolenia jego uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej zdobywają umiejętności praktyczne w używaniu systemu podczas diagnozy i terapii.

Szkolenie prowadzi Jozef Vervoort – uczeń i współpracownik samego profesora Alfreda Tomatisa, spadkobierca dorobku naukowego swego mentora , a także założyciel i dyrektor znanego na całym świecie ośrodka terapeutycznego Atlantis-VZW oraz instytutu naukowego Mozart-Brain-Lab w Sint-Truiden w Belgii, posiadający 44-letnie doświadczenie w diagnostyce i terapii uwagi słuchowej.

Szkolenia odbywają się cyklicznie raz na kwartał.

Uczestnicy po odbytym szkoleniu I-stopnia otrzymują Certyfikat potwierdzający ukończenie Szkolenia I Stopnia z Audio-Psycho-Fonologii upoważniający do prowadzenia treningu uwagi słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa z wykorzystaniem gotowych programów terapeutycznych

Zalety szkolenia:

 • wykłady prowadzone przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii z wykorzystaniem metody prof. Alfreda Tomatisa
 • Weryfikacja przyswojonej wiedzy w praktyce – przeprowadzenie testów uwagi słuchowej z udziałem zaproszonych osób oraz interpretacja wyników wykonanych diagnoz
 • Wprowadzenie w zaawansowane rozwiązanie technologiczne, jakim jest UWAGA SŁUCHOWA
 • Materiały szkoleniowe stanowiące solidną bazę informacji pomocnych w pracy każdego terapeuty

 

W programie 5 dniowego szkolenia:

 • Historia i rozwój metody, historie prof. A. Tomatisa oraz Instytutu Atlantis (6 godz.)
 • Podstawowe założenia audio-psycho-fonologii i fizjologia ucha (6 godz.)
 • Omówienie 4 składowych testu uwagi słuchowej i nauka interpretacji testów uwagi słuchowej na poziomie podstawowym (6 godz.)
 • Programowanie – program standardowy (6 godz.)
 • A.P.F w szkołach i przedszkolach (4 godz.)
 • Zajęcia praktyczne (6 godz.)

 

Szczegóły na stronie:

https://www.mojebambino.pl/szkolenia/13597-uwaga-sluchowa-szkolenie-i-stopnia.html?search_query=szkolenia&results=8

Koszt uczestnictwa w warsztacie: 6100.00 zł.

« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional