Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Uwaga Zmiany 1 stycznia 2013r.

W dn. 21 grudnia 2012 r. zatwierdzona została znowelizowana wersja Zasad przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w zakresie indywidualizacji nauczania realizowanych przez organy prowadzące szkoły w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Najważniejsze zmiany wprowadzone w dokumencie dotyczą następujących zagadnień:
 

  • uwzględnienia w zapisach przedmiotowego dokumentu regulacji wynikających z interpretacji Instytucji Zarządzającej PO KL z 30 sierpnia 2012 r. (znak: DZF-I-82203-45-BW/12) w zakresie możliwości kontynuowania realizacji projektów indywidualizacji w szkołach, wobec których dokonana została zmiana organu prowadzącego, wraz z określeniem warunków, które muszą spełniać organy prowadzące,
  • doprecyzowania kwestii dotyczącej możliwości wydłużenia okresu realizacji projektów do 2014 roku w innych, szczególnie uzasadnionych przypadkach zidentyfikowanych przez IP/IP2 na etapie wdrażania programów indywidualizacji nauczania i wychowania, zgodnie z interpretacją IZ PO KL z dn. 10 września 2012 r. (znak: DZF-I-82203-62-BW/12).

Zapisy nowej wersji będą obowiązywać od 1 stycznia 2013 roku.

Źródło:  www.kapitalludzki.gov.pl/aktualnosci/art792,nowa-wersja-zasad-dot-projektow-systemowych-w-zakresie-indywidualizacji-nauczania-realizowanych-przez-organy-prowadzace-szkoly.html« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional