Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konkurs Edukacji Ekologicznej

Szanowni Państwo,

Od 26.02.2018 do 23.03.2018 można składać wnioski w konkursie „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/2019" w ramach programu Wojewódzkiego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Dofinansowanie i możliwość zakupu pomocy edukacyjnych,   mogą uzyskać  przedszkola i szkoły z województwa łódzkiego.

Warunkiem, który należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie w tym konkursie  jest złożenie kreatywnego projektu , który stworzy odpowiednie warunki do czerpania wiedzy na temat ochrony środowiska. Mogą Państwo uzyskać dofinansowanie w granicach od 10 000 do nawet 30.000 w zależności od skali realizowanego projektu.

 

Fundusze przeznaczone na realizacje projektu  to aż 2.200.000,00 zł.

 

Środki te można przeznaczyć  m.in. na:

-  zakup pomocy dydaktycznych związanych bezpośrednio z edukacją przyrodniczo-ekologiczną

-  zakup gier dydaktycznych

-  zakup artykułów  biurowych, papierniczych, eksploatacyjnych

- organizację wycieczek i zajęć przyrodniczych.

 

Dofinansowanie nie może przekroczyć  90% wartości projektu. Oznacza to, że są Państwo zobowiązani wnieść jedynie 10 % wkładu własnego.

 

Szczegóły dotyczące zasad konkursu mogą znaleźć Państwo  na stronie:

http://www.wfosigw.lodz.pl/konkursy_na_dotacje_funduszu/article,2087,1,1.html

 

 Moje Bambino zaprasza do skorzystania z oferty specjalnie stworzonej na potrzeby Projektu       „Edukacja Ekologiczna” oraz do kontaktu z naszym doradcą handlowym p. Piotrem Waś pod numerem telefonu 504 266 598 lub mailowo p.was@mojebambino.pl.« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional