Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Warsztat

Numicon to system kształtów, zaprojektowany tak, by bez użycia graficznego znaku przedstawić liczby i zobrazować zależności, jakie zachodzą między nimi.


Badania prowadzone w Wielkiej Brytanii pokazują, że wykorzystanie kształtów Numicon stwarza dzieciom warunki do samodzielnego odkrywania i budowania struktur oraz własności liczb naturalnych, co przekłada się na świadome pojmowanie matematyki. Matematyka bowiem rozgrywa się w rękach, a nie głowie dziecka.

Na warsztat zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane metodą NUMICON, pragnące zdobywać wiedzę na temat pracy z kształtami oraz razem z nami odkrywać ich możliwości
w pracy z dzieckiem.
Warsztat zostanie przeprowadzony przez eksperta Numicon - panią Mirosławę Matczak, konsultanta Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Termin: 2 kwietnia 2012 r. (poniedziałek)

Czas trwania: godz. 14.00 – 17.00 (4 godziny dydaktyczne)

Miejsce: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ul. Wólczańska 202, sala 221

Rejestracja: Zainteresowane osoby, prosimy o kontakt z panią Mirosławą Matczak pod numerem telefonu 42 630 40 55 lub drogą elektroniczną na adres mirka.matczak@op.pl.

 


Zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca 2012 r.

Wszelkich informacji na temat zasad udziału w warsztacie udziela pani Mirosława Matczak.

Zapraszamy!
 « powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional