Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Zajęcia z wykorzystaniem kształtów NUMICON oraz warsztaty plastyczne

Akademia Bambino i firma edukacyjna Moje Bambino
zapraszają na zajęcia z wykorzystaniem kształtów NUMICON
oraz na warsztaty plastyczneKształty Numicon zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala na wykorzystanie trzech kluczowych umiejętności małych dzieci, tak aby pomóc im zrozumieć liczby i wejść w skomplikowany świat pojęć matematycznych. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczą się poprzez: działanie, patrzenie, silne wyczucie wzoru – takie właśnie poznanie daje im zabawa kształtami NUMICON.


Kształty Numicon rozwijają bogate obrazy pojęciowe liczb, wspomagają rozumienie struktury liczb oraz pozwalają dostrzegać związki zachodzące pomiędzy liczbami. Wielość i różnorodność ćwiczeń stwarza okazje do rozwijania myślenia matematycznego oraz posługiwania się językiem matematycznym.Serdecznie zapraszamy do zabawy:

 • dzieci w wieku od 4 do 7 lat,
 • nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.Harmonogram
Zabawy edukacyjne z kształtami NUMICON
Piknik Książenice, 12 maja 2012 r.

10.00 - 11.00    grupa 1 – dzieci
11.00 - 12.00    grupa 2 – dzieci
12.00 - 13.00    grupa 3 – dzieci

Warsztaty plastyczne
13:00 - 16:00

 

 • Prosimy o wcześniejsze zapisy u organizatora Pikniku.
 • Grupa może liczyć maksymalnie 16-ścioro uczestników.
 • Zajęcia prowadzą eksperci Akademii Bambino.
 • Uczestnicy otrzymują od organizatora DYPLOMY uczestnictwa w warsztacie.Zapraszamy!« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional