Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Polityka prorodzinna w naszym województwie. Województwo Mazowieckie dla Rodziny

 

Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki
oraz
Prezes Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” Joanna Krupska


mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji


„Polityka prorodzinna w naszym województwie.
Województwo  Mazowieckie  dla  Rodziny”


Konferencja odbędzie się 15 maja 2012 r.
w Sochaczewie, w Hotelu Chopin, ul. R. Traugutta 21.

 

Kierujemy ją do wszystkich instytucji, administracji publicznej szczebla centralnego i samorządowego, które biorą na siebie odpowiedzialność za realizację lokalnych strategii rozwoju polityki prorodzinnej, polityków i innych ważnych interesariuszy na wszystkich poziomach podejmujących działania na rzecz tworzenia lepszych warunków dla życia rodzin i ich wspierania, środowiska naukowego wspierającego innowacyjnym myśleniem i wiedzą realizatorów projektów dla rodziny, firmy z sektora biznesu dzięki którym wiele projektów na rzecz rodziny może stać się rzeczywistością. Konferencja poświęcona będzie polityce prorodzinnej województwa mazowieckiego. Tematem sesji będą zagadnienia dotyczące wymiarów polityki rodzinnej, sytuacji rodzin w Polsce oraz zadań współczesnych rodziców. Dodatkowym aspektem organizacji konferencji jest chęć kreowania świadomości odbiorców na temat obowiązujących trendów i kierunków wspierania rodziny, możliwości jak i zobrazowania praktyk już istniejących. Celem konferencji jest m.in. wsparcie współpracy między samorządami, organizacjami NGO, biznesem w działaniach na rzecz interesów społecznych i ekonomicznych rodzin.


W programie konferencji m.in.:

 1. Omówienie sytuacji  rodzin w Polsce
 2. „Zadania współczesnych rodziców”
 3. Case Study: dobre praktyki polskie i europejskie „dla rodzin” (karta dużych rodzin)
 4. DEBATA - krajowy a lokalny wymiar polityki rodzinnej (m.in. stolica, duże miasto i małe miasto w polityce rodzinnej) oraz innych ciekawych i ważnych tematów (…)

Wybrani prelegenci:

 • Joanna Krupska - Prezes Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”,
 • Ireneusz Jabłoński - Członek Zarządu i Ekspert Centrum im. Adama Smith'a,
 • dr Mateusz Mokrogulski - Katedra Ekonomii, Szkoła Główna Handlowa,
 • dr Irena Kowalska - Szkoła Główna Handlowa,
 • dr Szymon Grzelak - Wiceprezes Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucauld,  praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży, przedstawiciele organizacji pozarządowych.


Nasza konferencja jest organizowana w szczególnym czasie, tj. w dniu Międzynarodowego Święta Rodziny obchodzonego właśnie 15 maja oraz w roku wyjątkowym z perspektywy rodziny czyli w czasie obchodów Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej 2012.


Nie możesz przeoczyć tego wydarzenia!

Zapraszamy!

Rejestracja

R.S.V.P. do Kingi Kaczor, fax.  46 862 26 02 lub  e-mail: projekty.spoleczne@sochaczew.pl, do 10 maja 2012 r. (prosimy o wypełnienie i przesłanie razem z kartą zgłoszenia; udział w konferencji możliwy jest jedynie po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji przesyłanego mailem na podany adres). Liczba miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
 « powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional