Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Zapraszamy na III Kaliską konferencję Dyrektorów i Nauczycieli oraz Przedstawicieli Terytorialnych Organów Samorządowych!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
13-14 września 2013r.
na
III KALISKĄ KONFERENCJĘ DYREKTORÓW i NAUCZYCIELI oraz Przedstawicieli Terytorialnych Organów Samorządowych

pt. „Zmiana metod nauczania, drogą do sukcesu polskiej edukacji”
(szczegóły w biuletynie informacyjnym w załączniku na końcu wiadomości)
 

Konferencja odbędzie się w auli i salach wykładowych
Uniwersytetu Adama Mickiewicza
Wydział Pedagogiczno - Artystyczny w Kaliszu
ul. Nowy Świat 28-30, 62-800 Kalisz


Szanowni Państwo,

        już dziś mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Kaliską Konferencję Dyrektorów i Nauczycieli, to już trzecia edycja. Poprzednie konferencje cieszyły się dużym zainteresowaniem z Państwa strony i dlatego postanowiliśmy, wzorując się na konferencji KASSK, rozszerzyć tegoroczną do dwóch dni (rozszerzona również o uczestnictwo Przedstawicieli Organów Samorządowych). Pierwszy dzień plenarny jest w pełni dedykowany dyrektorom placówek oświatowych i samorządowcom, natomiast drugi dzień, oprócz kolejnych wykładów kierowanych do dyrekcji szkół i samorządowców jest dniem warsztatowym, na który szczególnie zapraszamy nauczycieli. Swoją obecność potwierdzili znani Państwu z poprzednich lat wykładowcy: prof. Maciej Sysło i prof. Stanisław Dylak, jak również dyrektor gimnazjum, promotor konferencji KASSK - mgr Dariusz Stachecki.

Swoje wykłady poprowadzą również: przedstawiciel Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Koordynator projektu "E-podręczniki do kształcenia ogólnego" - Krzysztof Wojewodzic, przedstawiciel firmy Bajor Consulting - zajmującej się opracowywaniem wniosków dot. pozyskiwania środków unijnych - Przemysław Bajor, a także przedstawiciele firm partnerskich. Pragnę podkreślić, że III Kaliską Konferencję Dyrektorów i Nauczycieli objęli honorowym patronatem: Prezydent Miasta Kalisza, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. Konferencja ma na celu poruszyć szereg aspektów metodologii nauczania - bardzo istotnych dla dzisiejszej edukacji, pokazać rozwiązania i możliwości z jakich nauczyciel może korzystać, lub jakimi może się wspierać w ramach swoich zajęć. W ramach prowadzonych wykładów omawiane będą również zagrożenia jak i metody ochrony w internecie. Bardzo ważnym aspektem jakiego będziemy dotykać podczas trwania konferencji będzie cyfryzacja szkół. Na pytania z tego zakresu postarają się Państwu odpowiedzieć zaproszeni przez nas nauczyciele informatyki z którymi zrealizowaliśmy klika projektów „Cyfrowa szkoła". Interesującym elementem konferencji będzie z pewnością temat pozyskiwania środków unijnych na cyfryzację szkół i działania jakie są z tym związane w latach 2014-2020.
 

Kliknij aby zobaczyć program konferecnji« powrót
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional