Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć

Prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska i miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zapraszają na konferencję „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć” – 15 listopada 2012 r. w Warszawie.

Liczba dzieci w placówkach wychowania przedszkolnego, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia, będzie się zwiększać. Z obecnością dwulatków w przedszkolu wiążą się poważne problemy natury merytorycznej – dwulatek jest dzieckiem młodszym o jeden rok od trzylatka, a więc uboższym o 1/3 doświadczeń życiowych.

Naprzeciw aktualnym potrzebom wychodzą niezmiennie prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska i Ewa Zielińska, zapraszając na konferencję opartą na doświadczeniach zebranych w autorskim podręczniku metodycznym „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć” – ponad 300-stronicowej skarbnicy praktycznej wiedzy, pozwalającej przygotować się nauczycielom i rodzicom do bardziej efektywnego wspierania w rozwoju, wychowaniu i nauce tak małych dzieci.
 « powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional