Aktywna Tablica 2019 Photon LaboLab Stołówka Moduł Woda

NASZE PROPOZYCJE

...

Pracownie modułowe

Modułowe Pracownie Przyrodnicze to wspólny projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej i Centrum Nauki Kopernik. Skorzystaj z gotowych pomocy dydaktycznych umożliwiających realizację podstawy programowej z wykorzystaniem metody badawczej.

Czytaj więcej

...

Stołówka szkolna

Do końca kwietnia 2019 przyjmowane są wnioski do tegorocznej edycji rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. O dofinansowanie wyposażenia i doposażenia szkolnych stołówek samorządy mogą starać się w odpowiednich urzędach wojewódzkich.

Czytaj więcej

...

Akustyka

Niedawne badania donoszą, że natężenie dźwięków w salach lekcyjnych i na korytarzach znacznie przekracza dopuszczalne granice normy. Czy możemy ograniczyć hałas w szkole? Zobacz w jaki sposób zaaranżować powierzchnię przy użyciu paneli akustycznych.

Czytaj więcej

CO NOWEGO

 • Blog Moje Bambino

  Jesteś pedagogiem, dyrektorem lub edukatorem? Bądź na bieżąco z Moje Bambino!

  Przeczytaj najnowsze informacje z sektora edukacji, dowiedz się więcej o aktualnych programach i dofinansowaniach, zaczerpnij inspiracji plastycznych lub pobierz najnowsze scenariusze zajęć.

  Czytaj więcej
 • Aktywna Tablica 2019

  Ruszyła ostatnia edycja rządowego programu „Aktywna Tablica”.

  Korzystając z programu mogą Państwo otrzymać aż 80 % dofinansowania na zakup tablic interaktywnych, projektorów, projektorów ultrakrótkoogniskowych, zestawów multimedialnych, monitorów oraz rzutników.

  Czytaj więcej
 • Multimedialny Program Edukacyjny

  Poznaj świat multimediów z Akademią Bambika i Magiczną Ścianą!

  Zobacz dwie niezwykłe pomoce edukacyjne - Magiczna Ściana i multimedialny program edukacyjny "Akademia Bambika". Zobacz naszą prezentację i poznaj dostępne gry i programy.

  Czytaj więcej

POLECANE PRODUKTY