Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencje - archiwum

Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Warszawa, 12.10.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 12 października br. w Warszawie.

więcej »
III Ogólnopolska Konferencja Freblowska

Zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Freblowską dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół, ktora odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. w Lublinie.

więcej »
XII Kongres dla Psychologów i Pedagogów Szkolnych

Zapraszamy na XII Ogólnopolskiego Kongresu dla Pedagogów i Psychologów Szkolnych, który odbędzie sie w dniu 5 października 2017 r. w Warszawie

więcej »
Międzynarodowa Konferencja pt. Szkoła empatii, dialogu i inspiracji w Gdańsku

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję pt. Szkoła empatii, dialogu i inspiracji, która odbędzie się 25 września w Gdańsku.

więcej »
XII Kongres Zarządzania Oświatą OSKKO w Krakowie

Zapraszamy na XII Kongres Zarządzania Oświatą OSKKO, który odbędzie się w dniach 16-18 września br. w Krakowie.

więcej »
Konferencje metodyczne w ZCDN (Szczecin, 28.08-31.08.2017)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach metodycznych poprzedzających rok szkolny 2017/2018, które tradycyjnie odbędą się w Szczecinie w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w dniach 28.08.-31.08.2017 r.

więcej »
wiosna2017-baner-mb-ab-bez-log-int-ab.png   Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej w Lublinie (25 maja 2017 r.)

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność", która odbędzie się 25 maja 2017 r. w Lublinie.

więcej »
wiosna2017-baner-mb-ab-bez-log-int-ab.png   Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej w Warszawie (24 maja 2017 r.)

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność", która odbędzie się 24 maja 2017 r. w Warszawie.

więcej »
wiosna2017-baner-mb-ab-bez-log-int-ab.png   Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej w Gdańsku (23 maja 2017 r.)

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność", która odbędzie się 23 maja 2017 r. w Gdańsku.

więcej »
wiosna2017-baner-mb-ab-bez-log-int-ab.png   Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej w Łodzi (18 maja 2017 r.)

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność", która odbędzie się 18 maja 2017 r. w Łodzi.

więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | ...   następna »

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional