Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencje - archiwum

Konferencja logopedyczna

Serdecznie  zapraszamy na konferencje Konferencja logopedyczna , która odbędzie sie 11.03.2018 w Żyrardowie.

więcej »
Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji?

Serdecznie zapraszamy do  udziału w konferencji pt:" Zapraszamy do udziału w  Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji? , która odbędzie się 7 Marca 2018 r. w Lublinie.

więcej »
XV OSKKO

Serdecznie zapraszamy na XV Ogólnopolską Konferencję Kadry Kierowniczej Oświaty , która odbędzie się 2-4 marca 2018 w Krakowie.

więcej »
Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji?

Serdecznie Zapraszamy na konferencje "Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji? ", która odbędzię się 15 lutego w Gdansku.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Szczecin, 7.12.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 7 grudnia br. w Szczecinie.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Wrocław, 23.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 23 listopada br. we Wrocławiu.

więcej »
Międzynarodowa konferencja naukowo-dydaktyczna (Lublin, 17.11.2017)

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. „Przyszłość zaczyna się dziś – Plan Daltoński odpowiedzią na różnorodność potrzeb rozwojowych dzieci, która odbędzie się 17 listopada br. w Lublinie.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Poznań, 16.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 16 listopada br. w Poznaniu.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Kraków, 8.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 8 listopada br. w Krakowie.

więcej »
Konferencja „Niegrzeczne dzieci? Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami osób z autyzmem” (Biała Podlaska, 18.10.2017)

Zapraszamy na konferencję pt. „Niegrzeczne dzieci? Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami osób z autyzmem”, która odbędzie się 18 października br. w Białej Podlaskiej.

więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | ...   następna »

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional