Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencje - archiwum

V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI w Poznaniu
( 17 maja 2018 )

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 17 maja 2018 r. w Poznaniu.

więcej »
V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI w Łodzi
( 16 maja 2018 )

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 16 maja 2018 r. w Łodzi.

więcej »
V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI w Gdańsku
( 15 maja 2018 )

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 15 maja 2018 r. w Gdańsku.

więcej »
V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI w Krakowie
( 10 maja 2018 )

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 10 maja 2018 r. w Krakowie.

więcej »
V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI w Katowicach
( 9 maja 2018 )

 Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 09 maja 2018 r. w Katowicach.

więcej »
V EDYCJA INTEGRACJI DLA EDUKACJI we Wrocławiu
( 8 maja 2018 )

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. " V Edycje Integracja dla edukacji.Organizacja Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej  w szkole i w przedszkolu.Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia, która odbędzie się 08 maja 2018 r. w Wrocław.

więcej »
Konferencja logopedyczna

Serdecznie  zapraszamy na konferencje Konferencja logopedyczna , która odbędzie sie 11.03.2018 w Żyrardowie.

więcej »
Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji?

Serdecznie zapraszamy do  udziału w konferencji pt:" Zapraszamy do udziału w  Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji? , która odbędzie się 7 Marca 2018 r. w Lublinie.

więcej »
XV OSKKO

Serdecznie zapraszamy na XV Ogólnopolską Konferencję Kadry Kierowniczej Oświaty , która odbędzie się 2-4 marca 2018 w Krakowie.

więcej »
Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji?

Serdecznie Zapraszamy na konferencje "Dokumentacja w przedszkolu. Jak nauczycielka przedszkola może ułatwić sobie prowadzenie obowiązującej dokumentacji? ", która odbędzię się 15 lutego w Gdansku.

więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | ...   następna »
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Wszystkie trzy zgody są wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Moje Bambino Sp.  z  o.o. Sp. K. w celu realizacji usługi „Newsletter”.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z  dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z  Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • realizacji usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) r.o.d.o.;
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z  przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych narusza przepisy r.o.d.o. Skargę należy wnieść do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi „Newsletter”.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional