Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Konferencje - archiwum

Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Szczecin, 7.12.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 7 grudnia br. w Szczecinie.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Wrocław, 23.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 23 listopada br. we Wrocławiu.

więcej »
Międzynarodowa konferencja naukowo-dydaktyczna (Lublin, 17.11.2017)

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. „Przyszłość zaczyna się dziś – Plan Daltoński odpowiedzią na różnorodność potrzeb rozwojowych dzieci, która odbędzie się 17 listopada br. w Lublinie.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Poznań, 16.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 16 listopada br. w Poznaniu.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Kraków, 8.11.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 8 listopada br. w Krakowie.

więcej »
Konferencja „Niegrzeczne dzieci? Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami osób z autyzmem” (Biała Podlaska, 18.10.2017)

Zapraszamy na konferencję pt. „Niegrzeczne dzieci? Jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami osób z autyzmem”, która odbędzie się 18 października br. w Białej Podlaskiej.

więcej »
Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego (Warszawa, 12.10.2017)

Zapraszamy do udziału w konferencji Bliżej Przedszkola pt. Wskazówki metodyczne i organizacyjne w realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego, która odbędzie się 12 października br. w Warszawie.

więcej »
III Ogólnopolska Konferencja Freblowska

Zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Freblowską dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół, ktora odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r. w Lublinie.

więcej »
XII Kongres dla Psychologów i Pedagogów Szkolnych

Zapraszamy na XII Ogólnopolskiego Kongresu dla Pedagogów i Psychologów Szkolnych, który odbędzie sie w dniu 5 października 2017 r. w Warszawie

więcej »
Międzynarodowa Konferencja pt. Szkoła empatii, dialogu i inspiracji w Gdańsku

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję pt. Szkoła empatii, dialogu i inspiracji, która odbędzie się 25 września w Gdańsku.

więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | ...   następna »

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional