Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Pliki do pobrania

Materiały z konferencji - "Integracja dla edukacji.Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność.

Szanowni Państwo!

Dziękujemy serdecznie za udział w naszym cyklu konferencyjnym pt. "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność". Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie spełniło Państwa oczekiwania.

Materiały pokonferencyjne dostępne są do pobrania na stronie Moje Bambino – 

https://www.mojebambino.pl/content/31-materialy-do-pobrania 

Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń organizowanych przez Moje Bambino.

Materiały z konferencji - "Integracja dla edukacji. Wsparcie nauczyciela w pracy z dzieckiem z dysfunkcjami w placówce ogólnodostępnej"

Szanowni Państwo!

Dziękujemy serdecznie za udział w naszym cyklu konferencyjnym pt. "Integracja dla edukacji. Wsparcie nauczyciela w pracy z dzieckiem z dysfunkcjami w placówce ogólnodostępnej". Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie spełniło Państwa oczekiwania.

Materiały pokonferencyjne dostępne są do pobrania na stronie Moje Bambino – www.mojebambino.pl

Zapraszamy do śledzenia kolejnych wydarzeń organizowanych przez Moje Bambino.

Materiały z konferencji "Dotacje na przedszkola w województwie mazowieckim. Skorzystaj i zadbaj o dobrą bazę oraz ofertę edukacyjną dla Twoich wychowanków."

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w naszych konferencjach pt. „Dotacje na przedszkola w województwie mazowieckim. Skorzystaj i zadbaj o dobrą bazę oraz ofertę edukacyjną dla Twoich wychowanków”:

- w Radomiu (30.09.2015 r.)

- w Pułtusku (1.10.2015 r.)

Poprawione materiały z konferencji dostępne są pod poniższym linkiem:

http://www.akademiabambino.pl/do_pobrania/materialy_pokonferencyjne_MAZOWIECKIE.zip

Materiały z konferencji "Przestrzeń edukacyjna dla dziecka w wieku od 6 do 10 lat. Jak ją tworzyć, by skutecznie wspierać proces edukacji, zgodnie z potrzebami małego ucznia"

Szanowni Państwo,

dziękujemy serdecznie za udział w cyklu ogólnopolskich konferencji pt. „Przestrzeń edukacyjna dla dziecka w wieku od 6 do 10 lat. Jak ją tworzyć, by skutecznie wspierać proces edukacji, zgodnie z potrzebami małego ucznia".

Jest nam bardzo miło, że konferencje cieszyły się tak dużym zainteresowaniem.

Poniżej znajdują się materiały pokonferencyjne. Dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się!

pobierz pdf   Wyjątkowe propozycje i wiosenne promocje w ofercie Moje Bambino
pobierz pdf   Przygotowanie rodziców do wspomagania dziecka w uczeniu się nowej roli.
pobierz pdf   Konkursy Moje Bambino - "Sala Marzeń", "Wyprawkowy"
pobierz pdf   Jak organizować przestrzeń edukacyjną, by wspierać naukę, zabawę i rozwój małego ucznia
pobierz pdf   Skuteczna Edukacja Małego ucznia.
Materiały z konferencji

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w pierwszej edycji konferencji
pt. Przedszkole w Szkole. Jak dobrze przygotować, zrealizować i rozliczyć projekt systemowy
w zakresie modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL.

Dziękujemy także, za wyjątkowo pochlebne opinie i oceny, jakie cykl spotkań uzyskał w ewaluacji.

Poniżej znajdują się materiały pokonferencyjne oraz dotyczące Projektu Systemowego 9.1.1

Materiały dostępne są dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się!


Materiały zostały opracowane na podstawie dokumentu z dnia 3 lipca 2013r.            

Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1. PO KL w zakresie przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci  wieku przedszkolnym. 

Źródło: http://www.efs.gov.pl/Wiadomosci/Documents/zasady911.pdf

pobierz pdf   Formularz zgłoszenia do projektu
pobierz pdf   Przykład wniosku
pobierz pdf   Zasady Poddziałania 9.1.1.
Program kursu szkoleniowego

Program kursu szkoleniowego nt. „Rysowanie – darem natury, dlaczego tak niewykorzystanym w diagnozie i terapii psychopedagogicznej?” prowadzonego przez pana Wojciecha Brejnaka.
 

Materiały dostępne są dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się!

pobierz pdf   Program kursu szkoleniowego
Materiały z konferencji "Odkrywamy radość rozwoju..."

Poniżej znajdują się materiały opracowane przez pana Wojciecha Brejnaka dotyczące dojrzałości szkolnej i ryzyka dysleksji.

Materiały dostępne są dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się!

pobierz pdf   Zestaw prób do badania dojrzałości szkolnej
pobierz pdf   Ryzyko dysleksji - symptomy
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Żądania praw podmiotów danych również można zgłaszać pod adresem e-mail: odwolania_zgody@mojebambino.pl.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional