Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Plansza Miasto

Opis zabawy:

Tematyka miasteczka i rozmieszczone na planszy różne elementy mogą pomagać w doskonaleniu umiejętności wypowiadania się. Do wykorzystania z dużą grupą, podzieloną na mniejsze zespoły – wielkość planszy pozwala wszystkim na uważne przyglądanie się temu, co się na niej dzieje. Pracując z mniejszą ilością dzieci można zastosować planszę w zajęciach terapeutycznych, grając z wykorzystaniem dwóch kostek: jednej z oczkami i drugiej kolorowej. Poruszamy się o określoną ilość pól i w określonym kierunku (każdy kolor na drugiej kostce oznacza inny kierunek). Przede wszystkim zabawa ma sprawiać radość, a zmiana jej wariantów jedynie ją urozmaica.

Kolejny wariant:

Na każdym z czterech boków planszy stoi po jednym z uczestników zabawy i ma do dyspozycji strzałki i cyfry. Zadaniem każdego z uczestników będzie ułożenie drogi dojścia np. do ZOO, pamiętamy, że jedna kratka to jedno pole (kratka podzielona na pół również jest jednym polem).

 

Potrzebne pomoce:

- Maxi plansza "Plansza miasto" (070021)

- Strzałki (500060)

- Woreczki z grochem cyfry (500083)

- Duże kostki (500168)

- Duża kostka z kolorami (604075)

 

Opis produktu:

Plansze wykonane są z solidnej tkaniny, nadającej się do prania w pralce automatycznej. Dołączone do zestawu stalowe szpilki oraz specjalne otwory w planszy pozwalają na stabilne przymocowanie jej do podłoża na zewnątrz - np. na trawie. Plansze posiadają antypoślizgowy spód, co pozwala na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Do każdej planszy dołączone są: instrukcja, 4 szpilki oraz torba do przechowywania. • wym. ok. 150 x 150 cm
Plansza prezentuje małe miasteczko z instytucjami: ratusz, kościół, przedszkole, straż pożarna, policja oraz miejsca, w których dziecko może wypoczywać: lodziarnia, basen, plaża, kino, zoo itp. Przez miasteczko przechodzą różne drogi (podzielone są na równe segmenty). Zabawa utrwala pojęcia: nad, obok, na prawo, na lewo, w przód, w tył itp. Wielkość pól dostosowana jest do stopy dziecka. Dodatkowo 10 kolorowych pól na obrzeżu planszy posiada swoje odpowiedniki na planszy - ten z zawodników, który dotrze do swojego punktu przy pomocy kostki do gry jako pierwszy - wygrywa.

 

do góry

« powrót

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional