Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Gra z figurami

Opis zabawy:

Zadaniem dziecka jest ułożenie drogi z miejsca startu, które zostało wybrane do miejsca docelowego, za pomocą strzałek i cyferek. Dodatkowo na końcu każdej strzałki można układać figury, do których się doszło.

Dodatkowym wariantem gry może być opis drogi dotarcia do wylosowanej z woreczka figury np. żółtego koła z jednego miejsca startu np. biały prostokąt – koperta. Osoba, która wylosowała koło ma za zadanie słownego nakierowania osoby stojącej na kopercie (3 kratki prosto i 1 w prawo).

Z zebranych figur można następnie wykonać układankę.

 

Potrzebne pomoce:

- Maxi plansza "Gra z figurami" (070002)

- Kolorowe figury (500014)

- Strzałki (500060)

- Woreczki z grochem cyfry (500083)

 

Opis produktu:

Plansze wykonane są z solidnej tkaniny, nadającej się do prania w pralce automatycznej. Dołączone do zestawu stalowe szpilki oraz specjalne otwory w planszy pozwalają na stabilne przymocowanie jej do podłoża na zewnątrz - np. na trawie. Plansze posiadają antypoślizgowy spód, co pozwala na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Do każdej planszy dołączone są: instrukcja, 4 szpilki oraz torba do przechowywania. • wym. ok. 150 x 150 cm
Zabawy pozwalają utrwalać wiedzę o figurach geometrycznych, z zakresu stosunków przestrzennych.

do góry

« powrót


Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional