Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Scenariusze

Ułóż i opowiedz historię

Propozycja zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z wykorzystaniem pszczółki do programowania Bee-bot.

więcej »
Na straganie

Scenariusz zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym z wykorzystaniem "Maty Drzewo - zestaw do kodowania"

więcej »
Zadania Sowy Mądrej Głowy

Scenariusz jest obszerną propozycją pracy z dziećmi z wykorzystaniem klocków geometrycznych Dienes’a i planszy z układem współrzędnych. W zależności od wieku, umiejętności i możliwości dzieci nauczyciel dobiera zadania. Scenariusz można podzielić na części, wybrać niektóre zabawy, kierując się zasadą stopniowania trudności. W scenariuszu podane są pewne przykłady pracy z planszą układu współrzędnych, ale można ją wykorzystywać w kilku wariantach.

więcej »
W krainie figur geometrycznych

Scenariusz zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z wykorzystaniem klocków geometrycznych Dienes’a, plansz rubrykowych i logicznego drzewa. W zależności od wieku, umiejętności i możliwości dzieci nauczyciel dobiera zadania. Scenariusz można podzielić na części, wybrać niektóre zabawy, kierując się zasadą stopniowania trudności.

 

więcej »
Gra z figurami

Scenariusz zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z wykorzystaniem Maxi Plansz pod kątem kodowania – Gra z figurami.

więcej »
Plansza Miasto

Scenariusz zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z wykorzystaniem Maxi Plansz pod kątem kodowania – Plansza miasto.

więcej »
1 | 2 | 3 |    następna »

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional