Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Nasi specjaliści

Monika Ebert
Monika Ebert

Ekspert w dziedzinie zakładania przedszkoli niepublicznych... więcej
Autorka szkoleń, projektów i poradników z tej dziedziny. Aktywnie wspiera wiele inicjatyw związanych z upowszechnieniem wczesnej edukacji. Współpracuje z instytucjami centralnymi (m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Główny Inspektorat Sanitarny), mediami i organizacjami pozarządowymi. Założycielka i prezes Stowarzyszenia Rodziców TU. Stowarzyszenie, poza działalnością statutową, pełni również rolę  partnera społecznego MEN biorąc udział w konsultacjach aktów prawa oświatowego. Szefowa zespołu i autorka projektu „Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola” – największej inicjatywy wyrównującej szanse najmłodszych dzieci na Mazowszu w latach 2009-10, współfinansowanej przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt obejmował wsparciem ponad 600 dzieci w 25 ośrodkach przedszkolnych. Właścicielka firmy Zegar Słoneczny świadczącej usługi w zakresie projektowania, zakładania i prowadzenia przedszkoli. Z wykształcenia architekt krajobrazu. Prywatnie mama siedmiorga dzieci. zwiń
Katarzyna Czublun
Katarzyna Czublun

Z wykształcenia ekonomista i chemik... więcej
Od 2004 wiceprezes Stowarzyszenia Rodziców TU, prowadzącego przedszkole i punkty niepubliczne na terenie Zalesia Górnego i okolic. W latach 2007/8 odpowiedzialna za realizację części projektu „Mazowieckie Małe Przedszkola”, którego efektem było założenie i prowadzenie 30 niepublicznych przedszkoli na terenie woj. mazowieckiego i świętokrzyskiego. Jest współautorem projektu „Nasze Mazowieckie Małe Przedszkola”, który zajął pierwsze miejsce na liście projektów współfinansowanych ze środków unijnych w woj. mazowieckiego w roku 2008. Katarzyna Czublun była w tym projekcie odpowiedzialna za administrowanie i rozliczenie finansowe 25 punktów przedszkolnych założonych i wspieranych w latach 2009/2010. Była też bezpośrednio odpowiedzialna za współpracę i kontakty z jednostką administracji finansującą ten projekt. Właścicielka Spółki Zegar Słoneczny, prowadzącej własne przedszkole w Zalesiu Górnym, zajmującej się doradztwem i szkoleniami w zakresie zakładania i prowadzenia różnych form edukacji przedszkolnej. Prywatnie mama grająco-śpiewającej czwórki pociech. zwiń


Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional