Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji “EduTrendy“, której tematyka koncentruje się wokół głównych trendów w edukacji, w tym: wspieraniu rozwoju umiejętności cyfrowych nauczycieli, w szczególności opartych na sztucznej inteligencji, roli kadry kierowniczej oświaty w budowaniu i wdrażaniu nowych strategii rozwoju oraz praktycznych aspektach implementacji metody projektów zwłaszcza z wykorzystaniem nowych technologii.
Wydarzenie to także okazja do zdobycia praktycznych umiejętności wykorzystania technologii w pracy z uczniami oraz zdobycia wiedzy o dokumentacji, wymaganiach i praktyce w ocenie pracy dyrektora. Przygotowaliśmy dla Państwa punkt darmowych konsultacji nt. zadań szkolnych koordynatorów cyfrowych oraz eksperckich porad dot. doboru laptopa do potrzeb i preferencji nauczyciela.
Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny.

MIEJSCE KONFERENCJI
MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
Wejście od strony Pl. Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice
Praktyczne warsztaty dla uczestników konferencji
WARSZTAT I
Inteligentna klasa – praktyczne wykorzystanie inteligentnych technologii w codziennej pracy
Marcin Pogorzelski
WARSZTAT II
Modele robotyczne LEGO® Education SPIKE ™ Prime w pracy z projektem interdyscyplinarnym – nowatorskie rozwiązania metodyczne
Piotr Borowik
WARSZTAT III
Ocena pracy dyrektora bez tajemnic – wymagania, dokumentacja, praktyka
Anna Stalmach-Tkacz
Warsztat I – Inteligentna klasa – praktyczne wykorzystanie inteligentnych technologii w codziennej pracy.
Ekspert przedstawi realne przykłady wykorzystania technologii w codziennej pracy nauczyciela. Warsztat to niepowtarzalna szansa, by rozwinąć umiejętności w tworzeniu lekcji opartych na nowatorskich rozwiązaniach.
Warsztat II – Modele robotyczne LEGO® Education SPIKE ™ Prime w pracy z projektem interdyscyplinarnym.
Warsztat to doskonała okazja do poznania nowoczesnych metod pracy z wykorzystaniem modeli robotycznych LEGO® Education SPIKE ™ Prime. Biorąc w nim udział, dowiesz się, jak integrować technologię i różnorodne dziedziny w jednym projekcie interdyscyplinarnym.
Warsztat III – Ocena pracy dyrektora bez tajemnic – wymagania, dokumentacja, praktyka.
Podczas warsztatu będziecie mieli okazję poznać metody efektywnej dokumentacji osiągnięć i wyzwań, które umożliwią precyzyjną analizę działań placówki, jak również wiele przydatnych informacji o strategiach zarządzania i komunikacji.


Prelegenci, uznani praktycy z zakresu edukacji
Jego prelekcja na konferencji EduTrendy’23 będzie skoncentrowana na praktycznych aspektach implementacji metody projektów w edukacji STEAM – czyli efektywnym wdrażaniu i zarządzaniu projektami edukacyjnymi przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i technologii, tak aby skutecznie osiągać celowe efekty w uczeniu się i nauczaniu.
Od 2009 roku realizująca działania związane z oceną, sporządzaniem projektów unijnych, ich rozliczaniem i kontrolingiem.
Z zamiłowania pasjonatka nowych technologii wykorzystywanych w edukacji i szkoleniach.
Broker innowacji, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju, z powodzeniem realizująca m.in. projekty badawczo-rozwojowe w różnorodnych branżach oaz odpowiedzialna za wdrożenie szeregu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych w szkołach. Specjalizująca się szczególności w projektach miękkich (Rozwój Społeczny/POWER), projektach badawczo-rozwojowych (POIR, Nowoczesna Gospodarka) oraz projektach inwestycyjnych.
Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych „Zarządzanie dla Menedżerów Sprzedaży” na Uniwersytecie Warszawskim. W firmie Moje Bambino odpowiada za politykę handlową i zarządza 70 – osobowym zespołem przeszkolonych Konsultantów, zajmujących się doradztwem przy wyborze mebli, pomocy dydaktycznych, asortymentu pod projekty. Opracowuje strategię i plany sprzedaży oraz nadzoruje ich realizację. Aktywnie uczestniczy w doborze asortymentu do oferty katalogowej Moje Bambino.
Jest wnikliwą obserwatorką zmian i trendów, dba o utrzymanie edukacyjnego oraz innowacyjnego przeznaczenia oferty Moje Bambino.
Warsztaty poprowadzą
W swojej pracy stara się łączyć doświadczenie zdobyte w pracy w biznesie z potrzebami obszaru edukacji dzieci i młodzieży. Blisko związany ze środowiskiem nauczycielskim w zakresie edukacji z obszaru przedsiębiorczości. Inicjator szeregu akcji i projektów skierowanych do dzieci i młodzieży, mających na celu krzewienie wiedzy z dziedziny ekonomii, jak i wzmacniania postaw pro-przedsiębiorczych.
W Photon Education odpowiedzialny za szkolenia oraz kontakty z Edukatorami i Użytkownikami Robota Photon.
Od 15 lat certyfikowany trener rozwoju umiejętności miękkich.
Harmonogram:
Harmonogram warsztatów:
Rejestracja na wydarzenie – ZAPISZ SIĘ!
ORGANIZATOR KONFERENCJI




PATRONAT HONOROWY







PATRONAT MERYTORYCZNY KONFERENCJI





